if_46-facebook_1044582
if_78-instagram_1044252
if_80-google-plus_1044242
pl
en
tripadvisor1

Restauracja Zaklęty Czardasz mieści się w centrum Katowic przy ul. Kopernika 9


Restauracja Zaklęty Czardasz mieści się w centrum Katowic przy ul. Kopernika 9. Specjalność zakładu to nie tylko kuchnia węgierska i polska - jadło z czerwonym od papryki gulaszem na czele i zarazem łagodnymi jarzynami, ale również steki, żeberka a nawet burgery.

Trudno też pominąć deser - efektownie "wpadający" na stół płonący naleśnik a la Gundel. Wszystkie potrawy smaczne , aromatyczne, niektóre pikantne, a czasem wręcz ogniste wszystko w zależności od kulinarnego gustu klienta.
Restauracja posiada pięć sal o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych . W piwnicach znajduję się Winiarnia pod Czardaszem. Na każdym stoliku w restauracji zainstalowany jest elektroniczny system przywoływania obsługi. W okresie letnim dysponujemy ogródkiem letnim od frontu lokalu, oraz wewnętrznym ogrodem letnim . Zapraszamy również na wieczorki muzyki na żywo. Urządzamy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe komunie, wesela, spotkania, rocznice. Serwujemy dania kuchni polskiej. Restauracja proponuje również specjalne menu dla dzieci.
TLO223

 

dineindark

Dine in the Dark to zabawa ze zmysłami i konwencją. Ciemność wyostrza zmysły i zmienia percepcję. Proste czynności, takie jak jedzenie sztućcami, stają się trudne. Znane smaki nabierają tajemniczości i niecodziennego powabu. Ponadto, menu stanowi niespodziankę - Waszym zadaniem jest zmierzenie się z własnym doświadczeniem i rozwikłanie tajemnicy na talerzu. Niezależnie od wyniku śledztwa, przekonacie się, że świat smaków ma Wam wiele do zaoferowania... Czy jesteście gotowi na niewinną zabawę z własną percepcją?

 

Jak to działa?

 

Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was do Waszych miejsc. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnej odzieży lub dodatków. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ponadto spróbujecie gier angażujących pozostałe cztery zmysły i przekonacie się jak z biegiem czasu zmieni się Wasza percepcja.

 

Miłość to uczucie, które wymaga nieustannej pielęgnacji, a nic tak nie wzbudza namiętności jak wyborna kolacja w magicznym miejscu. Romantyczna Kolacja dla Dwojga to specjały kuchni węgierskiej podawane z ekskluzywnymi trunkami pochodzącymi z Winiarni pod Czardaszem, która znajduje się w piwnicy pod restauracją. Subtelna muzyka, blask świec oraz niepowtarzalna atmosfera z pewnością umilą Wam posiłek! Usiądźcie wygodnie, cieszcie się swoim towarzystwem oraz niesłychanym smakiem potraw i zapomnijcie o codzienności. W tej chwili liczycie się tylko Wy, Wasza uroczystość oraz pyszne jedzenie. Życzymy smacznego!

Romantyczna Kolacja dla dwojga

Węgierska Kolacja dla dwojga

Chcecie oderwać się od codzienności i spędzić romantyczny wieczór? Węgierska Kolacja dla Dwojga została stworzona specjalnie dla Was! Sprawdźcie klimatyczne wnętrza restauracji specjalizującej się w kuchni oraz winach węgierskich. Doświadczeni kucharze przedstawią Wam ekscytujące kompozycje smakowe. Rozpoczynając od zupy zostaniecie wprowadzeni w świat przepysznych węgierskich potraw. Danie główne w akompaniamencie lampki, specjalnie dobranego do tego posiłku wina sprawi rozkosz Waszym kubkom smakowym. Podarujcie sobie chwilę luksusu i cieszcie się czasem spędzonym we dwoje!
Vouchery do nabycia na:wyjatkowyprezent

Zapraszamy od wtorku do soboty w godz. 12.00-22.00 ,w niedziele od godz.    12.00-21.00 w poniedziałek nieczynne.

tel.  (32) 2570-132